MENU
Close Menu Icon
Logo - Učitelský summit
Předregistrace na nadcházející ročník učitelského summitu je již otevřena. Neváhejte a předregistrujte se!

Historie

Učitelský summit 2019

10., tedy jubilejní ročník Učitelského summitu se konal 27.dubna a zúčastnil se jej rekordní počet 177 učitelů a ředitelů z celé České republiky a Slovenska. Velice nás těší Vaše hojná účast a milé reakce, které jsme se dočetli z vámi vyplněných dotazníků. Letošní summit se opět velice vydařil a vy si jej můžete níže připomenout.

Děkujeme všem za účast a za pozitivní zpětnou vazbu.

Video 2019

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2019 č.1 Fotogr afie z Učitelského summitu 2019 č.2

Učitelský summit 2018

9. ročníku Učitelského summitu se 10. března 2018 zúčastnilo 123 učitelů a ředitelů škol. I na letošním setkání vládla velice přátelská atmosféra plná inspirace a nadšení. Další setkání pedagogů a technologií Apple se tedy opět skvěle vydařilo a vy si jej můžete připomenout právě na těchto stránkách a těšit se na další setkání.

Děkujeme všem za účast a za pozitivní zpětnou vazbu.

Video 2018

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2018 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2018 č.2

Učitelský summit 2017

8. ročníku Učitelského summitu se 8. dubna 2017 zúčastnilo 164 učitelů a ředitelů škol. Stal se tak rekordně navštíveným přátelským a inspirativním setkáním pedagogů a technologií Apple u nás. Skvělou atmosféru summitu si můžete připomenout právě na těchto stránkách a těšit se na další setkání.

Děkujeme všem za účast a za pozitivní zpětnou vazbu.

Video 2017

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2017 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2017 č.2 Fotografie z Učitelského summitu 2017 č.3

Učitelský summit 2016

Již 7. ročník Učitelského summitu pořádaném 24U proběhl v sobotu 16. dubna 2016 v prostorách International School of Prague. Účastníci z celé České republiky, převážně z řad učitelů a ředitelů škol, se i tentokrát postarali o úžasnou atmosféru plnou inspirace, nadšení pro technický i osobní rozvoj a pomoc nejen handicapovaným studentům při výuce.

Všem zúčastněným, kteří přispěli k nádhernému Učitelskému summitu 2016, moc děkujeme a už se těšíme na příští!

Video 2016

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2016 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2016 č.2 Fotografie z Učitelského summitu 2016 č.3

Učitelský summit 2015

Dne 11. dubna 2015 se v prostorách International School of Prague uskutečnil další ročník Učitelského summitu, který již tradičně pořádala společnost 24U s.r.o. Noví účastníci byli opět z celé České republiky, zejména z řad učitelů a ředitelů škol. I letos byl překonaný rekord v počtu účastníků, kterých dorazilo 152.

Překvapením ze zámoří byl letos vážený host, který pracuje ve společnosti Apple© Inc. na pozici Innovation Instigator, Apple Education WW. Podívejte se na fotografie z posledního summitu a uvidíte, že atmosféra na summitech je opravdu vždy velmi přátelská.

Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným, kteří přispěli k nádhernému Učitelskému summitu 2015.

Video 2015

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2015

Učitelský summit 2014

Dne 12. dubna 2014 se v prostorách International School of Prague uskutečnil další ročník Učitelského summitu, který již tradičně pořádala společnost 24U, s.r.o. Sešli se na něm účastníci z celé republiky, zejména z řad učitelů a ředitelů. Účast byla rekordní.

Účastníci měli jedinečnou možnost načerpat inspiraci pro svou výuku a dozvědět se novinky ze světa nejmodernější techniky Apple ve školství.

Mezi předášejícími byl i Dr. Michael Londesborough, jehož přednáška zaměřená na využití iPadu ve výuce chemie byla velmi inspirativní. Dr. Londesborough ji doplnil o poutavé pokusy a několikrát sklidil obrovský potlesk.

Děkujeme všem zúčastněným, kteří přispěli k neopakovatelné atmosféře Učitelského summitu 2014.

Video 2014
Fotografie z Učitelského summitu 2014 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2014 č.2

Učitelský summit 2013

Čtvrtý učitelský summit pořádaný firmou 24U byl zaměřený na progresivní metody ve výuce. Konal se opět v prostorách mezinárodní školy International School of Prague v Praze Nebušicích pod vedením zkušených moderátorů a lektorů.

Účastníci z celé republiky z řad učitelů a ředitelů měli možnost získat aktuální informace a zkušenosti z využití moderních technologií ve školách, a to jak základních, středních, vysokých, tak i speciálních.

Summit měl za cíl prezentovat technologie a jejich nejlepší využití. Podpořil také výměnu zkušeností z praxe českých škol.

Mezi přednášejícími byl i Srini Swaminathan, zástupce organizace Teach for India, snažící se o rovný přístup k prvotřídnímu vzdělání v celé Indii. Soustředí se především na děti studující ve školách umístěných v komunitách s relativně nízkými příjmy. Pro všechny účastníky summitu byla Sriniho přednáška jistě zajímavou zkušeností.

Summitu se zúčastnily i lektorky ze sdružení iSen, speciální ZŠ v Poděbradech a ZŠ z Liberce a speciálně pedagogického centra pro sluchově postižené, SPC. Proto zajímavých informací bylo mnoho a každý si jistě našel něco k využití ve své praxi.

Děkujeme všem účastníkům za čas a ochotu učit se novým věcem a těšíme se opět na viděnou.

Video 2013

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2013

Učitelský summit 2012

Přes 120 účastníků z řad učitelů a ředitelů mělo možnost získat aktuální informace a zkušenosti z využití moderních technologií v českém školství. Dnes už málokoho překvapí, že hvězdou summitu byl tablet iPad od společnosti Apple.

Ale nešlo jen o prezentace a workshopy zaměřené pouze na konkrétní produkty. Cílem summitu byla prezentace technologií a jejich využití jako celku a vzájemná výměna zkušeností z praxe českých škol.

Mezi přednášejícími byli např. Daniel Preisler z ZŠ Česká Kamenice či Lenka Říhová ze Speciální školy Poděbrady, kteří již aktivně využívají iPad ve výuce.

Děkujeme moc všem účastníkům a těšíme se na další setkání.

Summitu se zúčastnily i lektorky ze sdružení iSen, speciální ZŠ v Poděbradech a ZŠ z Liberce a speciálně pedagogického centra pro sluchově postižené, SPC. Proto zajímavých informací bylo mnoho a každý si jistě našel něco k využití ve své praxi.

Děkujeme všem účastníkům za čas a ochotu učit se novým věcem a těšíme se opět na viděnou.

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2012

Učitelský summit 2012

Již třetí učitelský summit pořádaný firmou 24U, tentokrát zaměřený na speciální školy a instituce, se konal v prostorách mezinárodní školy International School of Prague v Praze Nebušicích pod vedením zkušených moderátorů a lektorů.

Účastníci z celé republiky z řad učitelů a ředitelů měli možnost získat aktuální informace a zkušenosti z využití moderních technologií ve speciálních školách. Málokoho překvapí, že hvězdou summitu byl opět tablet iPad od společnosti Apple.

Ale nešlo jen o prezentace a workshopy zaměřené pouze na konkrétní produkty. Cílem summitu byla prezentace technologií a jejich využití jako celku a vzájemná výměna zkušeností z praxe českých škol.

Mezi přednášejícími byl i významný host ze zahraničí, který se v oblasti použití moderních technologií ve speciálním školství věnuje přes 12 let, dále i lektorky ze sdružení iSen, speciální ZŠ v Poděbradech a ZŠ z Liberce a speciálně pedagogického centra pro sluchově postižené, SPC.

Děkujeme moc všem účastníkům a těšíme se na další setkání.

Video 2012
Fotografie z Učitelského summitu 2012

Učitelský summit 2011

Učitelský summit 2011 měl za cíl představit moderní vzdělávání pro 21. století.

Moderní vzdělávání není jen o nových postupech, ale také o využití moderní techniky. Díky našim dlouholetým zkušenostem a podpoře společnosti Apple jsme pro Vás připravili jedinečný summit, který účastníkům představil nejen možnosti využití produktů Apple ve školství všech stupňů, ale i jejich využití v jednotlivých předmětech nebo v projektové výuce.

Mezi přednášejícími byl i Petr Mára, jeden z největších odborníků na Apple v České republice. Během celého summitu byla k dispozici zařízení jako počítače Apple, populární iPhone a tablet iPad k vyzkoušení.

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2011
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o.Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.