MENU
Close Menu Icon
Logo - Učitelský summit
Předregistrace na nadcházející ročník učitelského summitu je již otevřena. Neváhejte a předregistrujte se!

Historie

Učitelský summit 2024

Učitelský summit se v roce 2024 konal 20.dubna a zúčastnil se ho opět rekordní počet učitelů a ředitelů škol, 223.

I tento rok se summitu zúčastnilo mnoho stálic z řad odborníků a také mnoho nováčků. Možná i právě Vám jsme předali kousek společného nadšení do práce s moderními technologiemi, jejichž využití ve výuce dává čím dál větší smysl.

Prohlédněte si kdykoli dodatečně program z ročníku 2024 a připomeňte si prezentující. Pokud jste se ještě summitu nezúčastnili a uvažujete o účasti příště, můžete si udělat představu, jak se dá prožít společná sobota s ostatními učiteli - začátečníky s technologiemi i se skutečnými odborníky (nejen) na iPady ve výuce.

Učitelský summit 2023

Učitelský summit se v roce 2023 konal 15.dubna a zúčastnil se ho opět rekordní počet učitelů a ředitelů škol, celkem 216. Nejkrásnější jsou po summitu reakce účastníků, které dávají vědět všem organizátorům, že se akce líbila a že má smysl pořádat takové sešlosti nadšených pedagogů i nadále. Vážíme si toho a děkujeme za to, že jste se zúčastnili a pomohli nám posunout české (i slovenské) školství kupředu.

"Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí. Jsem velmi spokojená. Je to můj první summit, více budu hodnotit po více návštěvách =) Děkuji ♡”

"Velmi přínosně strávená sobota. Všichni přednášející byli velmi ochotni podělit se o své zkušenosti, byli trpěliví a vstřícní. Děkuji za možnost být zde :)"

"Skvělá profesionální organizace, pestrý zajímavý program, možnost vyzkoušet si různé typy aplikací. Bylo to super!”

Můžete si také zpětně prohlédnout program z ročníku 2023 a připomenout si prezentující. Vy, kteří jste se ještě summitu nezúčastnili a uvažujete o akci, si můžete udělat představu, jak to vlastně během dne probíhá a kdo všechno vám může předat cenné rady ohledně iPadů do výuky.

Video 2023
Fotografie z Učitelského summitu 2023 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2023 č.2 Fotografie z Učitelského summitu 2023 č.3 Fotografie z Učitelského summitu 2023 č.4 Fotografie z Učitelského summitu 2023 č.5 Fotografie z Učitelského summitu 2023 č.6 Fotografie z Učitelského summitu 2023 č.7 Fotografie z Učitelského summitu 2023 č.8

Učitelský summit 2022

Učitelský summit se v roce 2022 konal 23.dubna a zúčastnil se ho opět rekordní počet učitelů a ředitelů škol, celkem 182. Nejkrásnější jsou po summitu reakce účastníků, které dávají vědět všem organizátorům, že se akce líbila a že má smysl pořádat takové sešlosti nadšených pedagogů i nadále. Vážíme si toho a děkujeme za to, že jste se zúčastnili a pomohli nám posunout české (i slovenské) školství kupředu.

"Skvělý den plný konkrétních nápadů využitelných při běžné výuce.” Lucie Švecová

"Po dlouhé době opět ne hodina, ale celý den plný inspirací.” Kamil Šrubař

"Den plný inspirace, skvělí řečníci, úžasné nápady i náměty k zamyšlení. Podtrženo bezchybnou organizací a výborným obědem. I když je dnes slunce, nelituju své účasti ani trochu. :-)” Jan Prucek

Podívejte se na video ze summitu a na zachycené okamžiky na fotografiích níže. Můžete si také zpětně prohlédnout i program z ročníku 2022 a připomenout si prezentující. Vy, kteří jste se ještě summitu nezúčastnili a uvažujete o akci, si můžete udělat představu, jak to vlastně během dne probíhá a kdo všechno vám může předat cenné rady ohledně iPadů do výuky.

Video 2022

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2022 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2022 č.2 Fotografie z Učitelského summitu 2022 č.3 Fotografie z Učitelského summitu 2022 č.4

Učitelský summit 2019

10., tedy jubilejní ročník Učitelského summitu se konal 27.dubna a zúčastnil se jej rekordní počet 177 učitelů a ředitelů z celé České republiky a Slovenska. Velice nás těší Vaše hojná účast a milé reakce, které jsme se dočetli z vámi vyplněných dotazníků. Letošní summit se opět velice vydařil a vy si jej můžete níže připomenout.

Děkujeme všem za účast a za pozitivní zpětnou vazbu.

Video 2019

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2019 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2019 č.2

Učitelský summit 2018

9. ročníku Učitelského summitu se 10. března 2018 zúčastnilo 123 učitelů a ředitelů škol. I na letošním setkání vládla velice přátelská atmosféra plná inspirace a nadšení. Další setkání pedagogů a technologií Apple se tedy opět skvěle vydařilo a vy si jej můžete připomenout právě na těchto stránkách a těšit se na další setkání.

Děkujeme všem za účast a za pozitivní zpětnou vazbu.

Video 2018

Napsali o nás:

Ohlédnutí za US 2018

Již tradičně i letošní summitem nás provedli Jan Jílek a Petr Mára, ten letošní summit rozjel svou přednáškou o tom, jaké nové technologie nás nejvíc ovlivní v brzké budoucnosti. Podle něj to budou virtuální realita, rozšířená (augmented) realita, blockchain a umělá inteligence. Jeho hlavní radou, jak se s tím vypořádat, je nesnažit se strojům konkurovat a zachovat si hlavní výhodu, kterou proti nim máme, a tou je lidskost. Čtěte víceSlávek Hora a Petra Boháčková ukázali jak může vypadat zábavná výuka dějepisu s pomocí iPadu a aplikací Aurasma. Předvedli nám také úžasné využití rozšířené reality ve výuce s aplikací Metaverse.

Tři dámy

Přednášející Vladimír Bílek ukázal, jak lze iPad využít při hodině tělesné výchovy. iPady dětem pomáhají tím, že se natočí a ihned samy vidí své chyby, jako to dělají profesionální sportovci.

Tři dámy

Jaroslava Sudzinová nám ukázala, jak lze iPad využít při výuce biologie. Například ani pitva žáby není s iPadem žádný problém! Stačí v aplikaci nakreslit kudy povede řez a děti hned vidí žáby vnitřní orgány.

Tři dámy

Následovala hodina plná inspirace, ta letos začala prezentací Jaroslavy Divoké, která předvedla, jak pro výuku středoškolské matematiky používá aplikaci Techambition.

Tři dámy

Jak se při hodině angličtiny projít po New Yorku nám ukázala Tereza Havránková. Letenky nejsou třeba! Stačí iPad a aplikace s interaktivními procházkami.

Tři dámy

Pavel Broža nám ukázal, jak vypadají jeho hodiny fyziky. Potřebuje kádinku a iPad. Ve svých hodinách zapaluje nejen různé chemické látky, ale hlavně všechny své žáky - pro vědu.

Tři dámy

"Já jsem aplikaci půjčila taťkovi a dokázal mi narýsovat vepsanou kružnici během 10 minut." Studentka JU ČB Marie Košinová předvedla aplikaci Sketchometry, která je díky ní od roku 2016 dostupná i v češtině. Hlavní výhodou této aplikace je, že byla primárně navržena pro dotyková zařízení a ovládání gesty, narozdíl od jiných aplikací, které z designu pro stolní počítače zdědily méně intuitivní ovládání.

Tři dámy

Že je naprosto reálné zvládnout během jedné vyučovací hodiny pokus krystalizace soli od A do Z ukázal Radim Kusák. Díky časosběrným fotografiím si vytvoříte video celého pokusu, který trvá třeba dva dny, a pak jej dětem při hodině během pár minut promítnete.

Tři dámy

Miroslav Alexovič se pustil do neprobádných vod a začal ve výuce používat Lego Boost. Jeho studenti týmově realizují robotické projekty od zadání až po finální prezentaci a hodnocení, vše s využitím iPadů.

Tři dámy

Jarka Šiřická inspirovala učitele k využití iPadů v hudební výchově. Na summitu dirigoavala propiskový orchestr složený z účastníků.

Tři dámy

O moderování Hodiny plné inspirace a představení jednotlivých inspirátorů se opět skvěle postaraly Lenka Říhová a Iva Jelínková, které se svým projektem iSen nepřestávají inspirovat a motivovat učitele, aby inspirovali.

Tři dámy

Workshop 1 – Pomůžeme vám začít

První krůčky k tomu, jak používat iPad ukázaly Iva Jelínková a Lenka Říhová. Účastníci, kteří měli iPad v ruce poprvé, se dozvěděli jak iPad funguje a jak se s ním pracuje.

Workshop 1Workshop 1

Workshop 2 - Rozšířená realita s Aurasmou

Některé nejnovější aplikace s rozšířenou realitou vyžadují minimálně iPad Pro. Můžete s nimi ale například honit po třídě bílého žraloka. Méně náročná je aplikace HP Reveal, dříve známá pod názvem Aurasma, která vám umožní na reálné předměty nalepit virtuální "auru", kterou si může zobrazit každý, s kým ji sdílíte. Obrovskou inspirací pro využití rozšířené reality ve výuce je workshop Slávka Hory a Petry Boháčkové.

Tři dámy

Workshop 3 - Ozoboti nejen v informatice

Nápady na využití maličkých robotů Ozobotů nám ukázaly Hanka Šandová a Štěpánka Baierlová. Fantazii se meze nekladou, využít je můžeme snad ve všech předmětech. Žáky bude výuka stoprocentně bavit!

Workshop 2Workshop 2

Workshop 4 - Rozšířit realitu? Rozšířit své smysly! Se senzory ožije fyzika i chemie!

"To už je psychopakárna, když máte zrychlovat nebo zpomalovat podle grafu. Takže děti musí reálně umět číst grafy, aby pochopily, co se od nich chce." Na workshopu Miroslava Staňka mohli účastníci přihlížet tomu, jak děti učit fyziku tak, že místo složitého vysvětlování teorie si na vlastní kůži vyzkouší, jak fyzikální zákony fungují. Třeba i v rámci soutěže, kdo vyrobí efektivnější termosku.

Workshop 3Workshop 3

Workshop 5 - ClassFlow – profesionální zdarma dostupné výukové prostředí propojující obrovský tablet v čele učebny s iPady v rukách žáků

Na workshopu Evy Dvořákové si účastníci vyzkoušeli prostředí Classflow, kombinující velkou tabuli/tablet v čele třídy s iPady jednotlivých žáků. Výuka je díky tomu nejen oživena moderními technologimi, ale do tvorby toho, co je na tabuli vidět, jsou v reálném čase zapojeni všichni žáci.

Tři dámy

Workshop 6 - Sdílení s aplikacemi Flipgrid a Padlet

Prostor učebny někdy nestačí. Workshop Terezy Havránkové představil aplikace pro interaktivní sdílení výsledků práce. Zatímco aplikace Padlet funguje skvěle jako sdílená nástěnka pro fotky a poznámky, s aplikací Flipgrid se žáci mohou rychle podělit o krátká videa. Záleží jen na učiteli, jak tyto nástroje využije. V případě Terezy Havránkové k tomu patří klidně i vypuštění studentů na chodbu, aby během 5 minut natočili své příspěvky.

Workshop 5Workshop 5

Workshop 7 - Skupinová výuka připravená za 10 minut

Workshop s ukázkou přípravy skupinové výuky, která mezi žáky rozpoutá debatu o matematice si připravily Jaroslava Divoká a Lucie Tichá.

Workshop 7Workshop 7

Workshop 8 - Využitie robotických súprav a iPadov vo vyučovaní programovania v nižšom sekundárnom vzdelávaní

Jak do výuky informatiky zakomponovat robotiku a programování nám na workshopu ukázal Miroslav Alexovič a Janka Sudzinová.

Workshop 7Workshop 7

Workshop 9 – Jak spravovat iPady vzdáleně?

Kdo chce ve výuce používat nějakou technologii, musí se o ni umět postarat. Jak efektivně spravovat větší množství iPadů a jaké jsou k tomu aktuálně k dispozici nástroje, již tradičně ukázal a vysvětlil Petr Mára.

Tři dámy

A je to za námi. Devátý Učitelský summit skončil, všichni byli úžasní. Vítězům gratulujeme, všem účastníkům děkujeme a těšíme se na shledanou, doufejme v hojném počtu, zase za rok na jubilejním desátém Učitelském summitu!Skrýt dodatečné informace o článku
Fotografie z Učitelského summitu 2018 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2018 č.2

Učitelský summit 2017

8. ročníku Učitelského summitu se 8. dubna 2017 zúčastnilo 164 učitelů a ředitelů škol. Stal se tak rekordně navštíveným přátelským a inspirativním setkáním pedagogů a technologií Apple u nás. Skvělou atmosféru summitu si můžete připomenout právě na těchto stránkách a těšit se na další setkání.

Video 2017

Napsali o nás:

Ohlédnutí za US 2017

I letošním summitem vás již tradičně provedli Honza Jílek a Petr Mára. Oba se na vás těšili a důkladně se předem připravovali. Čtěte vícePetr a Honza

Na summitu bylo plno od samého začátku. Rekord z loňska jsme překonali přesně ve chvíli, kdy dveřmi prošly tři usměvavé dámy, což bylo jistě dobré znamení. Úsměvy se nešetřilo ani dál.

Tři dámy

Petr Mára představil novinky Apple pro školy – možnost sdílení iPadu více žáky, hromadnou správu školou vlastněných iPadů, správu třídy apod.
Také s Honzou Jílkem a ve spolupráci se zahraničním hostem Mirem Alexovičem v roli žáka představil aplikaci Třída‬. Ta umožňuje učiteli ze svého iPadu efektivně najednou ovládat iPady všech žáků ve třídě.

TřídaTřída 2

Náš zahraniční host Miroslav Alexovič učí na Slovensku děti odpovědnosti za vlastní vzdělávání.
“Tolik se nenaučí děti ode mne, kolik se já naučím od dětí.” Miroslav Alexovič dal iPad do ruky dětem, aby s jeho pomocí v rámci svých projektů vzdělávaly dospělé. Jezdí po světě a učí lidi programovat roboty, aby za ně mohly dělat nebezpečnou práci.

Zahraniční host

Lenka Říhová zahájila na summitu Hodinu plnou inspirace. Abychom vám neopakovali to, co jste slyšeli už loni, každý z ostřílených prezentátorů a inspirátorů předchozích ročníků letos představil svého hosta, kterému předal pomyslnou štafetu a umožnil mu podělit se o nové nápady a zkušenosti.

“Píšete si deník? A co když to někdo bude číst? Co se nedá vyjádřit třemi odrážkami, tím se nemá cenu zabývat.” O tom, že svět jde pořád dopředu a nepočká na vás, a proto musíte pořád přicházet s něčím novým, mluvila Jitka Rambousková, host Slávka Hory.

Ondra Chaloupka uvedl jako své hosty Hanu Pilařovou a Jarku Pachlovou, aby ukázaly, že využití iPadů ve škole nemusí končit ve třídě při hlavním vyučování, ale může pomoci užitečně a kreativně zaměstnat děti i po vyučování v družinách a školních klubech. A přestože se při dětských aktivitách používá iPad, rozhodně to není na úkor dostatečného pohybu. Naopak jsou děti ještě aktivnější a zapálené do toho, co dělají.

OndraOndra

“První, kdo přeletěl Atlantik, byl myšák Lindbergh… A věděli jste, že jeden myší pár vyvede za rok až 500 mladých?” Pavlína Loňková našla způsob, jak za pomoci technologie přivést dnešní děti ke čtení skutečných knih. Místo aby knihy jednoduše nahradila iPadem, používá ho k vytvoření motivace a děti pak samy chtějí knihy číst a pracovat s nimi. Pavlínu uvedl jako svého hosta Tomáš Kováč.

Tomáš KováčTomáš Kováč

Sestry s bratrem v triku Petra, Slávek a Katka vyhlásili bleskovou soutěž. Sdílením fotek na Instagramu v průběhu summitu s hashtagem #ig_pepous_us_17 jste mohli vyhrát malý dárek s velkým překvapením!

“Víc než výsledky je někdy důležitější cesta k nim. Najděte každému způsob, jak se do projektu zapojit.” K odvaze žákům doporučit i nástroje, které sami neovládáte, inspiroval Jarda Mašek.

Workshop 1 – Pomůžeme vám začít.

Jste začátečník nebo mírně pokročilý, iPady zatím nevyužíváte příliš systematicky, měli jste konkrétní dotazy, chtěli načerpat inspiraci, hledali stejně zapálené učitele, potřebovali motivovat své kolegy?
Účast na workshopu Lenky Říhové a Ivy Jelínkové vám jistě pomohla ujasnit si, jaké metody a aplikace použít na začátku a jak je efektivně začlenit do výuky ve vaší třídě. Workshop byl určen pro učitele všech stupňů a typů škol.

Workshop 1Workshop 1

Workshop 2 – Procvičování čtení na iPadu a Apple TV

Lenka Hubáčková na letošním summitu ukazovala aplikace pro iPad, které vám mohou pomoci zefektivnit výuku čtení.

Workshop 2Workshop 2

Workshop 3 – Ozobot ve výuce – Hravé programování

Nakreslete na iPadu čáru a robot, pardon, Ozobot po ní pojede. Tak jednoduché a úchvatné zároveň. O zkušenosti a nápady, jak tuto “hračku” využít ve výuce, se na letošním summitu podělily Hanka Šandová a Štěpánka Baierlová.‬

Workshop 3Workshop 3

Workshop 4 – iPad jako nástroj přírodovědného bádání

K čemu je iPad v hodině chemie nebo přírodopisu, ptáte se? A už jste viděli moderní laboratoř bez počítačů? Tak proč děti učit něco jiného, než to, s čím se setkají v praxi? Miroslav Staněk ve svém workshopu díky iPadům nechal účastníky summitu provádět pokusy tak, jak se opravdu provádějí v moderní praxi – s využitím výpočetní techniky.

Workshop 4Workshop 4

Workshop 5 – Použitie ADOBE aplikácií nielen vo vyučovaní informatiky

“I žáci pátého ročníku dokáží dělat takovéto působivé prezentace.” Náš host ze Slovenska Miroslav Alexovič ukazoval ve svém workshopu kreativní aplikace od Adobe pro iPad.

Workshop 5Workshop 5

Workshop 6 – Zpětná vazba v hodině

Napadlo vás někdy v hodině udělat tajné volby nebo vědomostní soutěž? Nebo třeba jen rychlý statistický průzkum názoru na nějaké téma? S aplikacemi na zpětnou vazbu seznamovala učitele Jitka Rambousková.

Workshop 6Workshop 6

Workshop 7 – Dobrodružství s iBook Creatorem

Podle Petry Boháčkové a Slávka Hory vypadá dobře připravená hodina tak, že třída z‬eje prázdnotou a žáci chodí po škole a shánějí informační materiál. Z něj následně vytvoří atraktivní multimediální knihu.

Workshop 7Workshop 7

Workshop 8 – Green screen a její využití ve škole

Víte, kolik zábavy si s dětmi můžete užít s klíčováním animací na green screen? Prozradil vám to ‬na summitu Tomáš Kováč. Běžně používanou filmařskou a televizní techniku se dokáží naučit i malé děti a rozšíří tím své vyjadřovací schopnosti.

Workshop 8Workshop 8

Workshop 9 – Jak spravovat iPady vzdáleně?

Jestli máte nebo chcete ve škole mít hodně iPadů, určitě se vám bude hodit možnost starat se o ně hromadně a vzdáleně. Na Učitelském summitu jste se to mohli naučit od Petra Máry.

Workshop 9Workshop 9

Osmý Učitelský summit je tedy za námi. Věcné ceny si odnesli 4 účastníci, ale vítězů je všech rekordních 164, protože inspirace tu bylo požehnaně. Děkujeme všem za účast a skvělou atmosféru, kterou vám ještě zpětně přiblížíme dalšími fotkami.

Již nyní to podle vyplněných dotazníků vypadá, že i letošní summit se líbil. Děkujeme!Sál
Reference
Reference
Reference


Skrýt dodatečné informace o článku
Fotografie z Učitelského summitu 2017 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2017 č.2 Fotografie z Učitelského summitu 2017 č.3

Učitelský summit 2016

Již 7. ročník Učitelského summitu pořádaném 24U proběhl v sobotu 16. dubna 2016 v prostorách International School of Prague. Účastníci z celé České republiky, převážně z řad učitelů a ředitelů škol, se i tentokrát postarali o úžasnou atmosféru plnou inspirace, nadšení pro technický i osobní rozvoj a pomoc nejen handicapovaným studentům při výuce.

Všem zúčastněným, kteří přispěli k nádhernému Učitelskému summitu 2016, moc děkujeme a už se těšíme na příští!

Video 2016

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2016 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2016 č.2 Fotografie z Učitelského summitu 2016 č.3

Učitelský summit 2015

Dne 11. dubna 2015 se v prostorách International School of Prague uskutečnil další ročník Učitelského summitu, který již tradičně pořádala společnost 24U s.r.o. Noví účastníci byli opět z celé České republiky, zejména z řad učitelů a ředitelů škol. I letos byl překonaný rekord v počtu účastníků, kterých dorazilo 152.

Překvapením ze zámoří byl letos vážený host, který pracuje ve společnosti Apple© Inc. na pozici Innovation Instigator, Apple Education WW. Podívejte se na fotografie z posledního summitu a uvidíte, že atmosféra na summitech je opravdu vždy velmi přátelská.

Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným, kteří přispěli k nádhernému Učitelskému summitu 2015.

Video 2015

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2015

Učitelský summit 2014

Dne 12. dubna 2014 se v prostorách International School of Prague uskutečnil další ročník Učitelského summitu, který již tradičně pořádala společnost 24U, s.r.o. Sešli se na něm účastníci z celé republiky, zejména z řad učitelů a ředitelů. Účast byla rekordní.

Účastníci měli jedinečnou možnost načerpat inspiraci pro svou výuku a dozvědět se novinky ze světa nejmodernější techniky Apple ve školství.

Mezi předášejícími byl i Dr. Michael Londesborough, jehož přednáška zaměřená na využití iPadu ve výuce chemie byla velmi inspirativní. Dr. Londesborough ji doplnil o poutavé pokusy a několikrát sklidil obrovský potlesk.

Děkujeme všem zúčastněným, kteří přispěli k neopakovatelné atmosféře Učitelského summitu 2014.

Video 2014
Fotografie z Učitelského summitu 2014 č.1 Fotografie z Učitelského summitu 2014 č.2

Učitelský summit 2013

Čtvrtý učitelský summit pořádaný firmou 24U byl zaměřený na progresivní metody ve výuce. Konal se opět v prostorách mezinárodní školy International School of Prague v Praze Nebušicích pod vedením zkušených moderátorů a lektorů.

Účastníci z celé republiky z řad učitelů a ředitelů měli možnost získat aktuální informace a zkušenosti z využití moderních technologií ve školách, a to jak základních, středních, vysokých, tak i speciálních.

Summit měl za cíl prezentovat technologie a jejich nejlepší využití. Podpořil také výměnu zkušeností z praxe českých škol.

Mezi přednášejícími byl i Srini Swaminathan, zástupce organizace Teach for India, snažící se o rovný přístup k prvotřídnímu vzdělání v celé Indii. Soustředí se především na děti studující ve školách umístěných v komunitách s relativně nízkými příjmy. Pro všechny účastníky summitu byla Sriniho přednáška jistě zajímavou zkušeností.

Summitu se zúčastnily i lektorky ze sdružení iSen, speciální ZŠ v Poděbradech a ZŠ z Liberce a speciálně pedagogického centra pro sluchově postižené, SPC. Proto zajímavých informací bylo mnoho a každý si jistě našel něco k využití ve své praxi.

Děkujeme všem účastníkům za čas a ochotu učit se novým věcem a těšíme se opět na viděnou.

Video 2013

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2013

Učitelský summit 2012

Přes 120 účastníků z řad učitelů a ředitelů mělo možnost získat aktuální informace a zkušenosti z využití moderních technologií v českém školství. Dnes už málokoho překvapí, že hvězdou summitu byl tablet iPad od společnosti Apple.

Ale nešlo jen o prezentace a workshopy zaměřené pouze na konkrétní produkty. Cílem summitu byla prezentace technologií a jejich využití jako celku a vzájemná výměna zkušeností z praxe českých škol.

Mezi přednášejícími byli např. Daniel Preisler z ZŠ Česká Kamenice či Lenka Říhová ze Speciální školy Poděbrady, kteří již aktivně využívají iPad ve výuce.

Děkujeme moc všem účastníkům a těšíme se na další setkání.

Summitu se zúčastnily i lektorky ze sdružení iSen, speciální ZŠ v Poděbradech a ZŠ z Liberce a speciálně pedagogického centra pro sluchově postižené, SPC. Proto zajímavých informací bylo mnoho a každý si jistě našel něco k využití ve své praxi.

Děkujeme všem účastníkům za čas a ochotu učit se novým věcem a těšíme se opět na viděnou.

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2012

Učitelský summit 2012

Již třetí učitelský summit pořádaný firmou 24U, tentokrát zaměřený na speciální školy a instituce, se konal v prostorách mezinárodní školy International School of Prague v Praze Nebušicích pod vedením zkušených moderátorů a lektorů.

Účastníci z celé republiky z řad učitelů a ředitelů měli možnost získat aktuální informace a zkušenosti z využití moderních technologií ve speciálních školách. Málokoho překvapí, že hvězdou summitu byl opět tablet iPad od společnosti Apple.

Ale nešlo jen o prezentace a workshopy zaměřené pouze na konkrétní produkty. Cílem summitu byla prezentace technologií a jejich využití jako celku a vzájemná výměna zkušeností z praxe českých škol.

Mezi přednášejícími byl i významný host ze zahraničí, který se v oblasti použití moderních technologií ve speciálním školství věnuje přes 12 let, dále i lektorky ze sdružení iSen, speciální ZŠ v Poděbradech a ZŠ z Liberce a speciálně pedagogického centra pro sluchově postižené, SPC.

Děkujeme moc všem účastníkům a těšíme se na další setkání.

Video 2012
Fotografie z Učitelského summitu 2012

Učitelský summit 2011

Učitelský summit 2011 měl za cíl představit moderní vzdělávání pro 21. století.

Moderní vzdělávání není jen o nových postupech, ale také o využití moderní techniky. Díky našim dlouholetým zkušenostem a podpoře společnosti Apple jsme pro Vás připravili jedinečný summit, který účastníkům představil nejen možnosti využití produktů Apple ve školství všech stupňů, ale i jejich využití v jednotlivých předmětech nebo v projektové výuce.

Mezi přednášejícími byl i Petr Mára, jeden z největších odborníků na Apple v České republice. Během celého summitu byla k dispozici zařízení jako počítače Apple, populární iPhone a tablet iPad k vyzkoušení.

Napsali o nás:

Fotografie z Učitelského summitu 2011
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o.Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.