MENU
Close Menu Icon
Logo - Učitelský summit
Předregistrace na nadcházející ročník učitelského summitu je již otevřena. Neváhejte a předregistrujte se!

Prezentující, kteří byli na Učitelském summitu 2022

Avatar - Jakub Novotný

Jakub Novotný

V Aktivní třídě mám na starosti portfolio produktů pro Novou informatiku a algoritmické myšlení. Po metodické stránce spolupracuji s dodavateli a následně s našimi učiteli při zapojení didaktických pomůcek do výuky. Ve volném čase se věnuji trénování discgolfu.

Avatar - Lucie Ellingerová

Lucie Ellingerová

Po 15 letech v kosmetickém byznysu na různých marketingových pozicích v kosmetickém průmyslu mě zlákal nadační svět a filantropie. Již více než rok jsem součástí týmu Nadace České spořitelny, největší bankovní nadace v ČR. Vizí činnosti Nadace je podpora inovativních projektů ve vzdělávání se zaměřením na rozvoj kompetencí pro 21. století. Nadace finančně podporuje vzdělávací projekty a sama přichází s projektem Den pro školu, jehož cílem je propojit experty z praxe se školami.

Avatar - Tomáš Kováč

Tomáš Kováč

Jsem certifikovaným Apple Professional Development (APD) lektorem se zaměřením na iPady ve školství. V roce 2015 mne Apple vybral do programu ADE (Apple Distinguished Educator) a mohu užívat tento titul. Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu OU (1. st. ZŠ - specializace Dramatická výchova), pokračoval jsem ve studiích Dramatické výchovy na JAMU. Učil jsem 2 roky jako asistent na PdF OU v oboru Dramatická výchova. V roce 2009 jsem nastoupil na ZŠ v Nové Bělé jako učitel pro 1. stupeň. Již od začátku jsem využíval vlastní iPhone jako didaktickou pomůcku (edukační aplikace). Od září 2012 každý žák mé třídy využívá iPad (1:1) téměř v každém předmětu. Zajímám se o využití technologie a nasazování různých operačních systémů do škol.

Avatar - Miroslav Alexovič

Miroslav Alexovič

Učiteľ anglického jazyka a telesnej výchovy

Avatar - Janka Sudzinová

Janka Sudzinová

Učiteľka biológie a anglického jazyka

Avatar - Jakub Syrový

Jakub Syrový

Pracuji jako správce IT na soukromé škole. Správě a údržbě Apple zařízení se věnuji už 17 let. V posledních letech se snažím přijít na ideální vzdálenou správu Apple zařízení. Používal jsem Apple Profile Manager pro správu iPadů, munki pro Apple počítače a teď Mosyle Manager.

Avatar - Tomáš Ludwig

Tomáš Ludwig

Posledných 6 rokov aktívne spolupracujem s autorizovaným partnerom Apple pre SR, Traco Computers, ako konzultant pri nasadzovaní Apple zariadení na slovenských školách. Využívame najmä Apple School Manager v kombinácii s Jamf School MDM, ale mám skúsenosti aj s inými systémami. Ako certifikovaný tréner Apple mám za sebou aj množstvo školení pre učiteľov a IT správcov.

Avatar - Bohuslav Hora

Bohuslav Hora

Učitel, lektor, průvodce škol, propagátor smysluplného využívání ICT ve vyučování, člen výkonného výboru Učitelské platformy

Avatar - Jaroslav Soumar

Jaroslav Soumar

Zhruba třicet let se věnuji ilustraci. Od roku 1994 jsem učitelem výtvarného oboru ZUŠ v Polici nad Metují. Zde se zabýváme klasickými technikami a jejich následným digitálním zpracováním. Rovněž digitální kresbou, malbou a animací. Využíváme možnosti iPadu a experimentujeme rovněž prací ve 3D prostoru. Dalo by se říci, že nám nikdy nebyl tvořivý svět v těchto oborech tak blízko a neměl tak kompaktní rozměry jako nyní.

Avatar - Jaroslav Mašek

Jaroslav Mašek

Jaroslav Mašek je učitelem, lektorem, autorem článků o vzdělávání, vede portál o vzdělávacích technologiích Učitelský Spomocník, je vedoucím Virtuálního Digicentra Elixíru do škol, členem GEG ČR, spolku Wikimedia ČR a Českého klubu absolventů IVLP.

Avatar - Lenka Říhová

Lenka Říhová

Speciální pedagog, zabývající se využitím tabletů pro vzdělávání dětí s postižením a propojením iPadů, kreativity a komunikace. Iniciátorka vzniku komunity iSEN, platformy pedagogů, rodičů a dalších odborníků, kteří sdílejí zkušenosti v této oblasti. Autorka vzdělávacích kurzů, které tuto problematiku zpřístupňují odborné i rodičovské veřejnosti, Člen profesních učitelských komunit GEG ČR –Učte s námi, Učitelská platforma a ADE (Apple Distinguished Educator).

Avatar - Iva Jelínková

Iva Jelínková

Nadšená uživatelka jablečné techniky, která už 11 let nosí iPad stále u sebe :) Pedagog s dlouholetou praxí v základním a speciálním vzdělávání. Metodička a koordinátorka ICT v základních školách. Spoluzakladatelka platformy isen.cz, na které najdete o iPadech ve vzdělávání všechno, co jste potřebovali vědět. Milovnice výstupů na Milešovku.

Avatar - Jarmila Šiřická

Jarmila Šiřická

Učím Hv a M na FZŠ Olomouc, Hálkova. Baví mne hrát si s iPadem.

Avatar - Pavel Špaček

Pavel Špaček

Vystudoval učitelství matematiky a zeměpisu na MU v Brně. Již od studentských let ho fascinovaly počítače a jejich možnosti. Proto vždy hledal cesty, jak tyto technologie rozumně a efektivně uchopit. To ho dovedlo až k pravidelnému zařazování a využívání ICT ve vyučovací hodině jako běžné pomůcky. Aktivně se snaží dělit se širokým okolím o své know-how na svých webovkách kantorina.cz, v rámci skupiny GEG Uranium a na Twitteru.

Avatar - Jakub Bareš

Jakub Bareš

Posledních 9 let se věnuji umělé inteligenci, konkrétně zpracování jazyka, a aktuálně buduji na tomto základě startup analyzující světové technologické trendy. Díky tomu mám široký rozhled a velmi mě baví popularizovat vědu na školách.

Avatar - Michael Šebek

Michael Šebek

Nadšený profesor kybernetiky na ČVUT a vedoucí špičkové Katedry řídicí techniky Elektrotechnické fakulty. Zakladatel a garant elitních výukových programů (Kybernetika a robotika, SpaceMaster), přednášející na světových univerzitách, držitel prestižní Ceny Wernera von Siemens pro nejlepšího pedagoga. Autor překvapivých a hojně citovaných vědeckých výsledků, pořadatel světových kongresů, zakladatel několika firem. Zakladatel populární Robosoutěže pro střední a základní školy. Zapálený komunikátor vědy, optimistický futurista. Nekompromisní hodnotitel výzkumu a univerzit. Zatím ne moc úspěšný bojovník za zlepšení vzdělávání, školství a tak vůbec.

Avatar - Petra Boháčková

Petra Boháčková

Petra vystudovala Pedagogickou fakultu UK, obor učitelství fyzika – základy techniky. Postupně dostudovala angličtinu a environmentální výchovu. Aktuálně učí na Základní škole a Mateřské škole Dr. E. Beneše v Praze–Čakovicích fyziku a anglický jazyk a pracuje tam také jako zástupkyně. Je členem GEG Učte s námi, vedoucím ambasadorem Future classroom lab European schoolnet, od prosince 2014 Apple Professional Developement Trainer a od roku 2015 také Apple Distinguished Educator.

Avatar - František Cáb

František Cáb

František Cáb je učitel fyziky na základní škole v Dejvicích a autor interaktivních učebnic Vividbooks.

Avatar - Libor Klubal

Libor Klubal

Pedagog a lektor se zkušenostmi ze základní, středního a vysokého školství. Pravidelně vystupuje na konferencích a akcích týkajících se vzdělávání a Apple zařízení jsou jeho nezbytnou pomůckou. Vyučuje matematiku a informatiku na Základní škole Štítina a působí jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Od roku 2013 je držitelem titulu ADE (Apple Distinguished Educator) a také certifikace lektora společnosti Apple (Apple Professional Development Authorised Trainer). Provozuje portál Moderní výuka (www.ipadvetride.cz) a aktivně se podílí na školeních učitelů, například i organizováním Letní školy s iPady (www.ipadmoravka.cz).

Avatar - Jan Jílek

Jan Jílek

Dlouholetý a věrný fanoušek společnosti Apple, fanoušek kvalitních knih, hudby a podcastů a v neposlední řadě hrdý otec.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o.Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.