MENU
Close Menu Icon
Logo - Učitelský summit
Předregistrace na nadcházející ročník učitelského summitu je již otevřena. Neváhejte a předregistrujte se!

Prezentující, kteří byli na Učitelském summitu 2023

Avatar - Tomáš Kováč

Tomáš Kováč

Jsem certifikovaným Apple Professional Development (APD) lektorem se zaměřením na iPady ve školství. V roce 2015 mne Apple vybral do programu ADE (Apple Distinguished Educator) a mohu užívat tento titul. Vystudoval jsem Pedagogickou fakultu OU (1. st. ZŠ - specializace Dramatická výchova), pokračoval jsem ve studiích Dramatické výchovy na JAMU. Učil jsem 2 roky jako asistent na PdF OU v oboru Dramatická výchova. V roce 2009 jsem nastoupil na ZŠ v Nové Bělé jako učitel pro 1. stupeň. Již od začátku jsem využíval vlastní iPhone jako didaktickou pomůcku (edukační aplikace). Od září 2012 každý žák mé třídy využívá iPad (1:1) téměř v každém předmětu. Zajímám se o využití technologie a nasazování různých operačních systémů do škol.

Avatar - Jakub Syrový

Jakub Syrový

Pracuji jako správce IT na soukromé škole. Správě a údržbě Apple zařízení se věnuji už 17 let. V posledních letech Mosyle Manageru, který považuji za ideální pro správu Apple zařízení.

Avatar - Bohuslav Hora

Bohuslav Hora

Slávek Hora? To je ten, co měl být zemědělcem, ale chtěl být učitelem. Učitel, lektor, zástupce ředitele všudezdejší. Propaguje smysluplné používání digitálních technologií ve výuce, rozvoj digitálních kompetencí a budování digitální gramotnosti. Apple? jeho oblíbená značka.

Avatar - Jaroslav Soumar

Jaroslav Soumar

Od roku 1994 učím výtvarku v ZUŠ Police nad Metují. Věnuji se ilustraci, animování a volné výtvarné tvorbě. Rád propojuji klasické a digitální techniky.

Avatar - Lenka Říhová

Lenka Říhová

Speciální pedagog, zabývající se využitím tabletů pro vzdělávání dětí s postižením a propojením iPadů, kreativity a komunikace. Iniciátorka vzniku komunity iSEN, platformy pedagogů, rodičů a dalších odborníků, kteří sdílejí zkušenosti v této oblasti. Autorka vzdělávacích kurzů, které tuto problematiku zpřístupňují odborné i rodičovské veřejnosti, Člen profesních učitelských komunit GEG ČR – Učte s námi, Učitelská platforma a ADE (Apple Distinguished Educator).

Avatar - Iva Jelínková

Iva Jelínková

Pedagog, ajťák, ICT koordinátor, mentor, lektor, manažer kurzů, člen Jednoty školských informatiků. Vším čím jsem, jsem ráda a mám neuvěřitelné štěstí na inspirativní lidi kolem sebe. Díky nim stále objevuji nové možnosti, příležitosti a prostor kam se posunout.

Avatar - Jarmila Šiřická

Jarmila Šiřická

Učím na FZŠ Hálkova Olomouc Matematiku a Hudební výchovu. Mám ráda výzvy a zapojení iPadů do HV byla jedna nich. Své zkušenosti ráda sdílím s kolegy i se studenty na PdF UP, kde vyučuji didaktiku HV. Jsem lektorkou Tvořivé školy. Práce s dětmi mne baví a ráda vymýšlím a zkouším nové věci.

Avatar - Pavel Špaček

Pavel Špaček

Vystudoval učitelství matematiky a zeměpisu na MU v Brně. Již od studentských let ho fascinovaly počítače a jejich možnosti. Proto vždy hledal cesty, jak tyto technologie rozumně a efektivně uchopit. To ho dovedlo až k pravidelnému zařazování a využívání ICT ve vyučovací hodině jako běžné pomůcky. Aktivně se snaží dělit se se širokým okolím o své know-how na svých webovkách kantorina.cz, v rámci skupiny GEG Uranium a na Twitteru.

Avatar - Petra Boháčková

Petra Boháčková

Petra vystudovala Pedagogickou fakultu UK, obor učitelství fyzika – základy techniky. Postupně dostudovala angličtinu a environmentální výchovu. Aktuálně učí na Základní škole Dr. E. Beneše v Praze 9 – Čakovicích fyziku a anglický jazyk a pracujete tam také jako zástupkyně. Je členem GEG Učte s námi, vedoucím ambasadorem Future classroom lab European schoolnet, od prosince 2014 Apple Professional Developement Trainer a od roku 2015 také Apple Distinguished Educator.

Avatar - František Cáb

František Cáb

František Cáb je učitel fyziky na základní škole v Dejvicích a autor interaktivních učebnic Vividbooks.

Avatar - Libor Klubal

Libor Klubal

Pedagog a lektor se zkušenostmi ze základní, středního a vysokého školství. Pravidelně vystupuje na konferencích a akcích týkajících se vzdělávání a Apple zařízení jsou jeho nezbytnou pomůckou. Vyučuje matematiku a informatiku na Základní škole Štítina a působí jako odborný asistent na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Od roku 2013 je držitelem titulu ADE (Apple Distinguished Educator) a také certifikace lektora společnosti Apple (Apple Professional Development Authorised Trainer). Provozuje portál Moderní výuka (www.ipadvetride.cz) a aktivně se podílí na školeních učitelů, například i organizováním Letní školy s iPady (www.ipadmoravka.cz).

Avatar - Jan Jílek

Jan Jílek

Jsem dlouholetý a věrný fanoušek firmy Apple, fanoušek kvalitních knih, hudby a podcastů a v neposlední řadě hrdý otec. Již 13 let pomáhám školám s výběrem vhodného Apple zařízení podle jejich možností a potřeb a také následně s hromadným zapojením iPadů do výuky.

Avatar - Eva Nečasová

Eva Nečasová

Eva Nečasová je zakladatelka neziskové iniciativy AI dětem (umělá inteligence dětem) a stojí za metodikami Hello Ruby pro školy. Mimo vzdělávání se věnuje designu pod značkou designity.cz.

Avatar - Pavol Hejný

Pavol Hejný

Pavol Hejný je vývojář aplikací pro vzdělávání a spoluzakladatel platformy pro učitele H-Edu a online virtuální tabule Collboard.com. Aktivně se účastní technologického dění v České republice.