MENU
Close Menu Icon
Logo - Učitelský summit

Předregistrace na Učitelský summit 2020

Ačkoliv musela být akce Učitelský summit 2020 kvůli současné situaci v původním termínu zrušena, předregistrace zůstala otevřena. Proto pokud si nechcete nechat ujít žádné novinky a důležité informace okolo Učitelského summitu, zaregistrujte se prostřednictvím níže umístěného formuláře, a my Vás budeme informovat. Budete stále v obraze i bez nutné kontroly webových stránek.

Upozorňujeme, že tato registrace slouží pouze k účelům zasílání informací, nikoliv jako registrace k účasti na Učitelském summitu. Všichni, kteří se předregistrovali pro Učitelský summit 2020, jsou stále v tomto seznamu.

Informace o soukromí
Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o.Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.