MENU
Close Menu Icon
Logo - Učitelský summit
Předregistrace na nadcházející ročník učitelského summitu je již otevřena. Neváhejte a předregistrujte se!
  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide

Učitelský summit 2020 - zrušení akce

Velmi nás mrzí, že i Učitelský summit se přidává, z důvodu současné situace, do řady akcí, které se v původním termínu neuskuteční. Ale žádné smutnění! Protože Učitelský summit je pro celý náš tým srdcová záležitost a protože se s vámi rádi setkáváme, promýšlíme nyní možné varianty, včetně přesunutí celé akce na jiný termín.

Víme, že mnozí učitelé jsou v situaci, kdy napínají síly a směřují veškerou svou energii do domácího vzdělávání na dálku. Získávají další zkušenosti na novém poli a, jak víme, mnoho z nich poskytuje podporu svým kolegům. Víc než kdy předtím se tak otevírá prostor pro sdílení, spolupráci a pomoc. Právě tyto kategorie jsou smyslem konání Učitelského summitu, a proto tyto zkušenosti ze současného fungování škol budou cennou informací, která na budoucím setkání rozhodně zazní.

O dalším dění okolo summitu Vás budeme i dále informovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete 24U s.r.o., IČ: 26152584, se sídlem Zvole u Prahy, Skochovická 88, PSČ 252 45, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 74920 souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři, k zasílání obchodních sdělení o nabídkách a novinkách 24U s.r.o.Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracovávání a ochrany osobních údajů.